colorsofevent.pl


colorsofevent.pl

colorsofevent.pl er et gratis SEO redskab der hjælper med din hjemmeside


← Klik for at opdatere

Indholdsanalyse

Indholdsanalyse Få lavet en indholdsanalyse. Check din text til HTML balance, dine heading tags og meget mere.

Meta Tags

Meta Tags Få en fuld liste af meta-tags fra websiden. Se sidens titel, nøgleord, og egenskaber og mere.

Link redskab

Link redskab Undersøg links fra din hjemmeside med ankertekster, urls og find frem til din interne og eksterne link procentdel.
GotLink.pl

Hastighedstest

Hastighedstest Gør din hjemmeside hurtigere med et hastighedstjek.

Få gode råd

Få gode råd Systemet finder automatisk fejl og mangler - og fortæller dig om dem

Hjemmeside analyse

Hjemmeside analyse Få en komplet hjemmeside analyse - Helt Gratis.
Jest projekt ustawy zwiększającej nakłady na ochronę zdrowia. "Zmiana o charakterze rewolucyjnym"
Przyjęto projekt ustawy, która ma zagwarantować wzrost nakładów na ochronę zdrowia do poziomu 6 proc. Produktu Krajowego Brutto do 2025 roku - poinformował Henryk Kowalczyk, przewodniczący Stałego Komitetu Rady Ministrów. Zapowiedzi ministra na gorąco komentował Tomasz Karauda, przedstawiciel protestujących od kilkunastu dni lekarzy rezydentów. - Nie ma naszej zgody na tak wolne wprowadzanie tych zmian - stwierdził.
Gotówka w odwrocie. Wolimy płacić kartą i smartfonem
Polacy coraz częściej wybierają płatności elektroniczne zamiast gotówki. Cenione są za innowacyjność, wygodę, oszczędność czasu i łatwość korzystania - wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie firmy eService w ramach kampanii społecznej „Warto Bezgotówkowo”.
Rząd rezygnuje z linii kredytowej. Resort podał, ile zaoszczędzimy
Nieco ponad 63 milionów złotych, tyle w przyszłym roku zaoszczędzi budżet, dzięki rezygnacji z dostępu do Elastycznej Linii Kredytowe - poinformowało biuro prasowe Ministerstwa Finansów. Resort nie obawia się negatywnej reakcji rynków i wzrostu kosztów obsługi długu.
Gospodarka Chin rośnie. "Spowolnienie w nadchodzących miesiącach"
6,8 proc. - o tyle wzrósł w trzecim kwartale tego roku Produkt Krajowy Brutto (PKB) Chin - podało w komunikacie biuro statystyczne w Pekinie.
Raport: Z podatków wycieka mniej. Luka węższa o 13 miliardów złotych
Polski system podatkowy bardziej szczelny. Luka w VAT w 2017 roku zmniejszy się o 13 miliardów złotych do około 39 miliardów złotych - wynika z raportu firmy doradczej PwC.
Przekop przez Mierzeję Wiślaną coraz bliżej. Wybrano lokalizację
Urząd Morski w Gdyni, a tym samym ministerstwo wybrało lokalizację w miejscowości Nowy Świat jako najlepszą do realizacji przekopu przez Mierzeję Wiślaną - poinformował podczas czwartkowej sesji Rady Miasta w Elblągu Marek Gróbarczyk, szef resortu gospodarki morskiej. W rozmowie z TVN24 dodał, że "lokalizacja musi być jeszcze potwierdzona przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska, która wyda raport oddziaływania środowiskowego".
Oskarżenia o rasizm i dyskryminację w Tesli. Firma zaprzecza
Byli pracownicy fabryk Tesli oskarżają firmę o rasizm i inne formy dyskryminacji. Koncern Elona Muska zaprzecza oskarżeniom. Sprawa przeciwko firmie oraz trzem agencjom rekrutacyjnym trafiła do sądu w Kalifornii.
Rekordowy zysk Orlenu. "Skutek poprawy sytuacji rynkowej"
Zysk netto grupy Orlen po trzech kwartałach tego roku, z uwzględnieniem obciążeń podatkowych, wyniósł 5 mld 539 mln zł i był wyższy o 1 mld 842 mln zł od uzyskanego po 9 miesiącach 2016 r. – poinformował PKN Orlen w opublikowanym w czwartek raporcie.
Pilot chciał się "emocjonalnie pożegnać". Został zawieszony, ruszyło śledztwo
Pilot linii lotniczych Air Berlin został zawieszony po wzbudzającym kontrowersje manewrze nad lotniskiem w Duesseldorfie. - Traktujemy ten incydent bardzo poważnie - powiedział rzecznik Air Berlin. Niemieckie władze wszczęły śledztwo.
Bank Światowy zmienia prognozy dla Polski
Bank Światowy prognozuje, że produkt krajowy brutto Polski wzrośnie w 2017 roku nie o 3,3 proc., jak zakładano wcześniej, a o 4,0 proc. - wynika z najnowszego raportu. Instytucja finansowa podniosła również prognozy na 2018 i 2019 rok.
Branża ostrzega: po raz pierwszy od czasów PRL w sklepach może zabraknąć jaj
Producenci drobiu dostarczają mniej jaj do supermarketów. Powodem są wyższe ceny, które otrzymują od podmiotów zagranicznych, co skutkuje wstrzymywaniem dostaw do polskich sklepów - poinformował dyrektor Krajowej Izby Producentów Drobiu i Pasz Mariusz Szymyślik.
May do obywateli UE: chcę, żebyście zostali w Wielkiej Brytanii po brexicie
W czwartek premier Theresa May zwróci się do 3,3 mln obywateli Unii Europejskiej mieszkających w Wielkiej Brytanii, w tym miliona Polaków, z zapewnieniem, że będą mogli pozostać w kraju po wyjściu z Unii Europejskiej - zapowiedziało Downing Street.