colorsofevent.pl


colorsofevent.pl

colorsofevent.pl ist ein kostenloses SEO Werkzeug zur Analyse Ihrer Webseite


← Jetzt aktualisieren

Inhaltsanalyse

Inhaltsanalyse Sehen Sie eine ausführliche Analyse. Prüfen Sie Text/HTML Verhältnis, Überschriften uvm.

META Elemente

META Elemente Erhalten Sie eine vollständige Auflistung der META-Eigenschaften Ihrer Webseite. Sehen Sie den Seitentitel, die Suchbegriffe, OG-Eigenschaften uvm.

Links extrahieren

Links extrahieren Extrahieren Sie Links und Linkbeschreibungen von Ihrer Webseite und analysieren Sie das Verhältnis zwischen internen und externen Links.
GotLink.pl

Webseiten Geschwindigkeitstest

Webseiten Geschwindigkeitstest Erhöhen Sie die Geschwindigkeit Ihrer Webseite, in dem Sie beim Geschwindigkeitszeit langsame Bausteine identifizieren.

Hinweis erhalten

Hinweis erhalten Die Software zeigt Ihnen automatisch typische Fehler und gibt Hinweise zur Optimierung.

Webseiten Bericht

Webseiten Bericht Erhalten Sie einen kostenlosen Webseiten-Bericht.
"Ręce precz od kebabów". Finał emocjonującej batalii w Parlamencie Europejskim
Parlament Europejski nie poparł w środę rezolucji wzywającej do zakazu stosowania fosforanów w mięsie kebabów. Przy 373 głosach poparcia zabrakło 3 głosów, żeby zablokować propozycję Komisji Europejskiej w sprawie pozwolenia na stosowanie tej substancji.
Polski rynek zalewa nielegalny alkohol. Miliony litrów wyjęte spod nadzoru fiskusa
Czarny rynek mocnego alkoholu w Polsce sięga 24 milionów litrów stuprocentowego spirytusu. Skarb państwa traci z powodu niezapłaconego VAT i akcyzy około 2 miliardy złotych rocznie - wynika z przedstawionego w środę raportu Fundacji Republikańskiej.
Inwestycje zagraniczne topnieją. Raport banku centralnego
W 2016 roku napływ bezpośrednich inwestycji zagranicznych do Polski wyniósł 54,9 miliardów złotych, o 2,6 miliarda złotych mniej niż w 2015 roku - podał Narodowy Bank Polski w raporcie.
Senatorowie poprawiają zakaz handlu. Nie wszystkie zmiany podobają się ministerstwu
W cieniu debaty nad zmianami w ustawach o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądzie Najwyższym senatorowie pracowali nad ograniczeniem handlu w niedziele. Propozycje zakładają uszczelnienie przepisów dotyczących niedzielnej sprzedaży na dworcach, stacjach benzynowych, w cukierniach i kawiarniach. Ale nie wszystkie przyjęte poprawki podobają się resortowi pracy.
Amerykańska ropa płynie do Gdańska. "Pierwsza taka umowa w historii Polski"
Grupa Lotos podpisała umowę terminową na dostawę minimum pięciu ładunków amerykańskiej ropy naftowej drogą morską do rafinerii w Gdańsku - poinformowała spółka w komunikacie prasowym. Umowa będzie realizowana w 2018 roku.
Dodatkowa opłata w rachunku za prąd ma zgodę Brukseli. Potężne wsparcie dla firm
Komisja Europejska zatwierdziła w środę polski program wspierania energii ze źródeł odnawialnych szacowany na 40 miliardów złotych. Zakłada on, że producentom energii z tych źródeł zostanie przyznane finansowe wsparcie. Na program składamy się wszyscy za sprawą dodatkowej opłaty, która jest częścią rachunku za prąd.
Morawiecki pozbywa się akcji banku. Na konto wpłynie mu pięć milionów złotych
Mateusz Morawiecki złożył dyspozycję sprzedaży wszystkich posiadanych akcji BZ WBK - poinformował Stanisław Starnawski z biura prasowego Ministerstwa Rozwoju.
Białoruś buduje elektrownię atomową. Łukaszenka odpowiada sąsiadom
Prezydent Alaksandr Łukaszenka zapowiedział w środę, że Białoruś zbuduje elektrownię atomową mimo sprzeciwu innych państw. Krytykującym projekt "sąsiadom", czyli Litwie, ponownie zaproponował, by wspólnie pomyśleć, jak skorzystać na inwestycji.
Gorąca końcówka roku w drogowych inwestycjach. Dobre wiadomości dla kierowców
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad planuje oddać do użytku jeszcze w tym roku, czyli w ciągu najbliższych dwóch tygodni, 108 kilometrów nowych dróg - czytamy w informacji przesłanej tvn24bis.pl. Chodzi o odcinki w województwach: dolnośląskim, mazowieckim i warmińsko-mazurskim.
Google podało najpopularniejsze hasła roku. Sprawdź, czego szukali Polacy
Losowanie Mistrzostw Świata w piłce nożnej, przepisy na grzyby, fidget spinner czy San Escobar - między innymi te hasła najbardziej zyskiwały na popularności w wyszukiwarce Google w 2017 roku. W światowym rankingu na pierwszym miejscu znalazł się huragan Irma.
Bezpłatny internet za oglądanie reklam. Tak działa WebHop
TVN uruchomił nową aplikację - WebHop. Daje ona możliwość bezpłatnego korzystania z internetu mobilnego, w zamian za oglądanie reklam. Wersja testowa, która wystartował tydzień temu, pozwoli co najmniej 7,5 tys. użytkownikom na wykorzystanie do 100 MB transferu każdego dnia. Dzięki WebHop nie trzeba rozstawać się z internetem i można być zawsze na bieżąco. W okresie testowym aplikacja dostępna jest tylko na telefonach z systemem Android.
Oszuści wyłudzają hasła na Facebooku. Nie klikajcie w ten link
Ktoś wrzucił tu twoje zdjęcia, musisz szybko to zobaczyć - wiadomości o takiej treści wraz z linkiem rozsyłają za pośrednictwem Messengera oszuści, podszywający się pod naszych znajomych. Cyberprzestępcy wyłudzają w ten sposób hasła do Facebooka. Przed zagrożeniem ostrzega branżowy portal Zaufana Trzecia Strona.