colorsofevent.pl


colorsofevent.pl

colorsofevent.pl es una herramienta seo gratuita que te ayuda a analizar tu web


← Click para actualizar

Análisis de Contenido

Análisis de Contenido Ver un análisis de contenido. Comprueba el ratio de texto/html, cabeceras, etc..

Etiquetas Meta

Etiquetas Meta Obtén una lista completa de meta-tags de una web. El título de la web, las palabras claves, propiedades og y más.

Extractor de Enlaces

Extractor de Enlaces Extrae enlaces de tu web con anclas (anchors), urls y averigua el porcentaje de links externos e internos.
GotLink.pl

Text de Velocidad

Text de Velocidad Aumenta la velocidad de carga encontrando las partes más lentas.

Obtener Consejos

Obtener Consejos El sistema automáticamente te muestra las vulnerabilidades y te aconseja.

Revisión del sitio

Revisión del sitio Obtén una revisión web completamente gratis.
Jest projekt ustawy zwiększającej nakłady na ochronę zdrowia. "Zmiana o charakterze rewolucyjnym"
Przyjęto projekt ustawy, która ma zagwarantować wzrost nakładów na ochronę zdrowia do poziomu 6 proc. Produktu Krajowego Brutto do 2025 roku - poinformował Henryk Kowalczyk, przewodniczący Stałego Komitetu Rady Ministrów. Zapowiedzi ministra na gorąco komentował Tomasz Karauda, przedstawiciel protestujących od kilkunastu dni lekarzy rezydentów. - Nie ma naszej zgody na tak wolne wprowadzanie tych zmian - stwierdził.
Gotówka w odwrocie. Wolimy płacić kartą i smartfonem
Polacy coraz częściej wybierają płatności elektroniczne zamiast gotówki. Cenione są za innowacyjność, wygodę, oszczędność czasu i łatwość korzystania - wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie firmy eService w ramach kampanii społecznej „Warto Bezgotówkowo”.
Rząd rezygnuje z linii kredytowej. Resort podał, ile zaoszczędzimy
Nieco ponad 63 milionów złotych, tyle w przyszłym roku zaoszczędzi budżet, dzięki rezygnacji z dostępu do Elastycznej Linii Kredytowe - poinformowało biuro prasowe Ministerstwa Finansów. Resort nie obawia się negatywnej reakcji rynków i wzrostu kosztów obsługi długu.
Gospodarka Chin rośnie. "Spowolnienie w nadchodzących miesiącach"
6,8 proc. - o tyle wzrósł w trzecim kwartale tego roku Produkt Krajowy Brutto (PKB) Chin - podało w komunikacie biuro statystyczne w Pekinie.
Raport: Z podatków wycieka mniej. Luka węższa o 13 miliardów złotych
Polski system podatkowy bardziej szczelny. Luka w VAT w 2017 roku zmniejszy się o 13 miliardów złotych do około 39 miliardów złotych - wynika z raportu firmy doradczej PwC.
Przekop przez Mierzeję Wiślaną coraz bliżej. Wybrano lokalizację
Urząd Morski w Gdyni, a tym samym ministerstwo wybrało lokalizację w miejscowości Nowy Świat jako najlepszą do realizacji przekopu przez Mierzeję Wiślaną - poinformował podczas czwartkowej sesji Rady Miasta w Elblągu Marek Gróbarczyk, szef resortu gospodarki morskiej. W rozmowie z TVN24 dodał, że "lokalizacja musi być jeszcze potwierdzona przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska, która wyda raport oddziaływania środowiskowego".
Oskarżenia o rasizm i dyskryminację w Tesli. Firma zaprzecza
Byli pracownicy fabryk Tesli oskarżają firmę o rasizm i inne formy dyskryminacji. Koncern Elona Muska zaprzecza oskarżeniom. Sprawa przeciwko firmie oraz trzem agencjom rekrutacyjnym trafiła do sądu w Kalifornii.
Rekordowy zysk Orlenu. "Skutek poprawy sytuacji rynkowej"
Zysk netto grupy Orlen po trzech kwartałach tego roku, z uwzględnieniem obciążeń podatkowych, wyniósł 5 mld 539 mln zł i był wyższy o 1 mld 842 mln zł od uzyskanego po 9 miesiącach 2016 r. – poinformował PKN Orlen w opublikowanym w czwartek raporcie.
Pilot chciał się "emocjonalnie pożegnać". Został zawieszony, ruszyło śledztwo
Pilot linii lotniczych Air Berlin został zawieszony po wzbudzającym kontrowersje manewrze nad lotniskiem w Duesseldorfie. - Traktujemy ten incydent bardzo poważnie - powiedział rzecznik Air Berlin. Niemieckie władze wszczęły śledztwo.
Bank Światowy zmienia prognozy dla Polski
Bank Światowy prognozuje, że produkt krajowy brutto Polski wzrośnie w 2017 roku nie o 3,3 proc., jak zakładano wcześniej, a o 4,0 proc. - wynika z najnowszego raportu. Instytucja finansowa podniosła również prognozy na 2018 i 2019 rok.
Branża ostrzega: po raz pierwszy od czasów PRL w sklepach może zabraknąć jaj
Producenci drobiu dostarczają mniej jaj do supermarketów. Powodem są wyższe ceny, które otrzymują od podmiotów zagranicznych, co skutkuje wstrzymywaniem dostaw do polskich sklepów - poinformował dyrektor Krajowej Izby Producentów Drobiu i Pasz Mariusz Szymyślik.
May do obywateli UE: chcę, żebyście zostali w Wielkiej Brytanii po brexicie
W czwartek premier Theresa May zwróci się do 3,3 mln obywateli Unii Europejskiej mieszkających w Wielkiej Brytanii, w tym miliona Polaków, z zapewnieniem, że będą mogli pozostać w kraju po wyjściu z Unii Europejskiej - zapowiedziało Downing Street.